Kim Bu Begüm

FOX ekranlarının yeni başlayan Vurgun dizisi oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Bunlardan birtanesi bizim daha çok dikkatimizi çekiyor. Vurgun dizisi Asya kimdir? Vurgun’un Asya’sı Begüm Birgören kimdir? Bizim ilgi alanımız tam olarak o güzel. Vurgun dizisinde Asya karakterine Begüm Birgören hayat veriyor.

Vurgun dizisi Asya kimdir? Vurgun dizisinin ilk bölümünde sergilediği performansla dikkat çeken Vurgun Asya’sı Begüm Birgören kimdir kaç yaşında? FOX ekranlarının yeni dizisi Vurgun yayın hayatına başladı. Dizide; aşık olduğu karısı Reyhan ve oğluyla beraber çok mutlu bir hayat yaşayan Kemal Vardar, oğlunun ikinci yaş gününü kutladıkları gece aklına takılan bir iş için uyanır ve sahip olduğu fabrikaya gider. Ancak o andan itibaren onun ve etrafındaki herkesin hayatı geri dönülmeksizin değişecektir. 

BEGÜM BİRGÖREN KİMDİR?

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Begüm Birgören, lisansını Bahçeşehir Üniversitesi’nde Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim bölümünde tamamladıktan sonra Kadir Has Üniversitesi’nde Film ve Drama yüksek lisansı yapmıştır. İlk olarak 2005 yılında ‘’Seher Vakti’’ dizisiyle kamera karşısına çıkan Birgören, daha sonra kariyerine ‘’Kırık Kanatlar’’, ‘’Kara Yılan’’, ‘’Ömre Bedel’’, ‘’Ağır Roman:Yeni Dünya’’, ‘’Kaçak’’, ‘’Bir Deniz Hikayesi’’ ve son olarak ‘’Umuda Kelepçe Vurulmaz’’ dizisiyle başarılı bir şekilde devam etmiştir. Aynı zamanda beyaz perdede ‘’Sen Ne Dilersen’’, ‘’Ali’nin Sekiz Günü’’, ‘’Nokta’’, ‘’Kars Öyküleri’’, ‘’Türkan’’, ‘’Göl Zamanı’’ ve son olarak yönetmen koltuğunu Ruhi Yapıcı ve Serhan Aslan’ın üstlendiği ‘’Kendime İyi Bak’’ filmlerindeki performansıyla kendisinden çokça bahsettirmiştir. Begüm Birgören ‘’Vurgun’’ dizisinde Asya karakterine can verecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir